ВІДДІЛАМИ ДРАЦС ПРИЙМАЮТЬСЯ ЗАЯВИ ПРО ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ ЧЕРЕЗ ВЕБПОРТАЛ

Опубликовано admin 06 Май, 2020

Вебпортал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану  через мережу Інтернет» — це альтернативний спосіб реалізації прав у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, за допомогою якого громадяни мають можливість, не відвідуючи відповідні відділи, отримувати консультації та подавати документи з питань державної реєстрації актів цивільного стану.

Через даний сервіс працівники відділів державної реєстрації актів цивільного стану приймають від громадян заяви з накладенням кваліфікованого електронного підпису, документи, необхідні для відповідної державної реєстрації актів цивільного стану, а також надають консультації.

У разі неможливості подати документи через вебпортал (у тому числі з накладенням кваліфікованих електронних підписів) у період карантинних обмежень, це можна здійснити безпосередньо у відділі державної реєстрації актів цивільного стану, попередньо записавшись до нього по телефону. Актуальну інформацію щодо контактних даних відділів державної реєстрації актів цивільного стану можна знайти на відповідних офіційних вебсайтах міжрегіональних управлінь Міністерства юстиції.

З початку запровадження сервісом скористалось 428 460 громадян, а під час карантину (березень-квітень) – 22 401.

Звернутись до відділу державної реєстрації актів цивільного стану через      вебпортал можна за посиланням: http://dracs.minjust.gov.ua/

Також хотіли б нагадати , що у нашему бюро перекладів Ви маєте можливість замовити довідку про несудимість  за 400 грн. у найкоротший термін.

Всі деталі можете дізнатись за посиланням: http://translation.profalians.com.ua