Другий Африканський конгрес з медичного туризму

Опубликовано admin 09 Апрель, 2021

З великою повагою хочемо поінформувати Вас, що з 20 по 22 травня 2021 року компанія Leader Expo проводитиме 2-й Африканський конгрес з медичного туризму (AMTC TUNISIA)  в готелі Palace Gammarth в Тунісі.

AMTC TUNISIA буде проходити за підтримки Міністерства охорони здоров’я Туніської Республіки.

Оскільки вихід Африки на міжнародні ринки  медичного сектору є важливою ціллю для всіх учасників, темою конгресу є «Виклики медичного туризму».

Для підвищення ефективності проведення AMTC TUNISIA буде запрошено понад 5 міністрів охорони здоров’я та 50 іноземних делегацій, з таких країн як: Алжир, Мавританія, Лівія, Судан, Марокко, Єгипет, Сенегал, Кот-д’Івуар, Каммерун, Чад, Нігер, Нігерія, Гвінея, Конго, Бенін, Габон, Малі, Уганда, Ірак, Йорданія, Кувейт, Оман, Індія, Туреччина, Італія тощо.

На конференції  також буде представлено багато різних презентацій, починаючи від сучасного стану оздоровчого туризму до тенденцій, проблем та перспектив медичного сектору.Також буде розглянуто необхідність створення спільної національної платформи, проведення акредитації та забезпечення страхування, обговорено майбутнє сфери охорони здоров’я та розвиток медичного туризму.

Наша головна мета — модернізація сектора медичного туризму в африканських країнах. І ми будемо дуже раді, якщо ваша компанія братиме участь у цій важливій події, підтримавши спонсорську програму заходу, щоб допомогти успішно провести AMTC TUNISIA та покращити стан сфери охорони здоров’я.